×

Bireysel Sonuç Sorgulama

×
Diğer Sonuçlarınız
Sonuç


Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu Yeni Lokasyonunda Hizmetinizde

Tıp dünyası açılışta buluştu

Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu'nun, Ziya Gökalp Bulvarı üzerindeki yeni lokasyonunda hizmet verecek Alsancak şubesinin açılışı tıp camiasını bir araya getirdi.

İzmir'de sağlık alanında önemli bir yatırıma daha imza attıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Serdar Seven, hastalara üst seviyede konfor sağlayacakları yeni yatırımla, ulusal arenada fark yaratacak bir tesisi hizmete açtıklarını söyledi.

HİZMET ÇITASI YÜKSELDİ
Yeni lokasyonunda hizmet verecek Alsancak şubesinin açılışına, Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu hekim, yönetici ve çalışanlarının yanı sıra; Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya, ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül ve çok sayıda hekim katıldı. Açılış kurdelesi, tüm konukların katılımı ve alkışları eşliğinde kesildi.

500 metrekarelik yeni şubede hasta memnuniyetini ön planda tutmak için tüm detayları yaşama geçirdiklerini kaydeden Uzm. Dr. Serdar Seven, "Bu yeni şubemizle birlikte kalite standartlarımızı ve hizmet çıtamızı yükselttik. Hasta ve hasta yakınlarının adeta bir ev ortamında, en rahat ve huzurlu olacakları şekilde, stres altında kalmadan testlerini yaptırabilecekleri ortamlar oluşturmak istedik. Alsancak'ta farklı bir deneyim yaratacağımızı düşünüyoruz" diye konuştu

Devamı

Yeniasır: Tıp dünyası açılışta buluştu

Whatsapp iletişim hatları fiyat alma ve yerinde hizmet, hafta içi 08:00 / 20:00 hafta sonu 08:00 / 19:00 arası hizmet vermektedir.

© Talatpasatip.com. Tüm Hakları Saklıdır.