×

Bireysel Sonuç Sorgulama

×
Diğer Sonuçlarınız
Sonuç


Ücretsiz Uzman Hekim Danışmanlığı

Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu olarak başlıca hedefimiz hızlı, doğru ve güvenilir sonuç vermek ve vizyonumuz üst düzey hasta memnuniyeti ile hizmet veren referans laboratuvarı olmaktır. Bu amaçla laboratuvarlarımıza başvuran her hasta test öncesi ve sonrası uzman hekimlerimizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilmektedir.
Kişinin sağlık durumuna yönelik kişiselleştirilmiş, ihtiyaca yönelik belirlenmiş testler, test öncesi hazırlık ve dikkat edilmesi gereken noktalar, numune alım aşamaları, test sonuçlarının yorumlanması gibi alanlarda Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu olarak, hasta ve danışanlarımıza en üst düzeyde bilgilendirme sunmak ve akıllarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak öncelikli hedeflerimizdendir. Bu kapsamda alanında “Uzman Hekimlerimiz” hasta ve danışanlarımıza test öncesi ve test sonrası ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. 
Talatpaşa Laboratuvarlar Grubunda 6698 sayılı Kişisel verilerin korunması kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında kişisel verileriniz işlenmektedir. Bu bağlamda kişisel gizliliğiniz korunarak web sitemizde yer alan testlerle ilgili uzman hekimlerimizle görüşerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Kişinin sağlık durumuna yönelik kişiselleştirilmiş, ihtiyaca yönelik belirlenmiş testler, test öncesi hazırlık ve dikkat edilmesi gereken noktalar, numune alım aşamaları, test sonuçlarının yorumlanması gibi alanlarda danışan ve hastalarımıza bilgi verilmektedir.
Laboratuvarımızda tedavi yapılmamaktadır. Bu nedenle özellikle hekim yönlendirmesi ile gelen hasta ve danışanlarımıza test sonuçları hakkında detaylı bilgiyi hekimlerinden almaları önerilmektedir. Böylece bilgi karmaşasının önüne geçilmektedir. 
Laboratuvarımızda yapılan tüm testler, testlerin hazırlığı, bu testlerin neden yapıldığı ve test sonuçlarının ne anlama geldiği hakkında bizden mesai saatlerimiz içerisinde bilgi alabilirsiniz. 
Sağlıklı Yarınlar İçin Uzman Hekimlerimiz ile Hizmetinizdeyiz.

Whatsapp iletişim hatları fiyat alma ve yerinde hizmet, hafta içi 08:00 / 20:00 hafta sonu 08:00 / 19:00 arası hizmet vermektedir.

© Talatpasatip.com. Tüm Hakları Saklıdır.