×

Bireysel Sonuç Sorgulama

×
Diğer Sonuçlarınız
Sonuç

Evde veya İşyerinde Kan Alma Hizmeti İle Yanınızdayız!

 Evde veya İşyerinde Kan Alma Hizmeti İle Yanınızdayız!

Siz Neredeyseniz, Biz Oradayız...

 Ege'nin incisi İzmir'de, çeyrek asırdır sektörünün referans noktası olarak hizmet veren Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu, hasta odaklı hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.
1996 yılında faaliyetlerine İzmir’de başlayan Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu, 5 farklı şube ile bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, teknolojik altyapısı, konusunda uzman güler yüzlü sağlık kadrosu ile etik ilkelerden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.
Bebek ve Çocuk Dostu bir laboratuvar olan Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu laboratuvar hizmetlerini, yerinde numune alma hizmeti ile ev ve iş yerlerine taşıyarak sektöre değer katan avantaj ve çözümler sağlamaktadır.

Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu olarak; çocuktan yetişkine kadar her yaşta kişiden numune alımı, alanında deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Evden çıkmadan, trafikte vakit kaybetmeden laboratuvar hizmeti almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Evde & İşyerinde Numune Alma hizmetinden rutin kan tahlilleriniz, Ter Testi dahil, tüm testleriniz için faydalanabilirsiniz. Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu olarak İzmir ili içerisinde veya Manisa, Aydın, Balıkesir gibi civar illerde de Evde veya İşyerinde kan alma hizmeti ile yanınızdayız. Evde veya işyerinde numune randevusu için 0 (553) 173 53 03 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Numune alımı sonrası sizler için test sonuçlarınızı hekiminize iletebilir ya da hekiminiz yok ise; alanında uzman hekimlerimiz sizler için değerlendirebilmektedir. Test sonuçlarının değerlendirilmesinde hastanın bulunduğu yaş ve cinsiyet grubu temel alınmaktadır.
Siz tetkiklerinizi yaptırmak için zaman kaybetmeyin, biz size gelelim!

Whatsapp iletişim hatları fiyat alma ve yerinde hizmet, hafta içi 08:00 / 20:00 hafta sonu 08:00 / 19:00 arası hizmet vermektedir.

© Talatpasatip.com. Tüm Hakları Saklıdır.